piątek, 2 września 2011

o missxalexa

Cześć jestem tu nowa.
Na imię mam Alex.
Będzie pisała o modzie i wybierała najlepsze kreacje Gwiazd.
Będzie też dużo konkursów,stylizacji,pomysłów itd.
A więc zapraszam do obserwacji i przede wszystkim na mojego bloga!!!