Create your look
piątek, 2 września 2011
o missxalexa
Cześć jestem tu nowa.
Na imię mam Alex.
Będzie pisała o modzie i wybierała najlepsze kreacje Gwiazd.
Będzie też dużo konkursów,stylizacji,pomysłów itd.
A więc zapraszam do obserwacji i przede wszystkim na mojego bloga!!!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz